Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Kruszwica

Strona główna > Kontakt > Fines Kruszwica

Fines

Kruszwica

Fines Kruszwica

Rybacka 5

88-150 Kruszwica
tel. 607 746 918 , 784 107 872
kruszwica@operatorbankowy.pl

Fines Kruszwica

pn. - pt. 9.00 – 17.00

Rybacka 5
88-150 Kruszwica
tel. 607 746 918 , 784 107 872
kruszwica@operatorbankowy.pl

Aktualności

W Kruszwicy biuro kredytowe Fines znajduje się w dogodnej lokalizacji – w niewielkiej odległości od centrum miejscowości, a zarazem w zacisznej, spokojnej okolicy. Placówka agencyjna mieści się przy ulicy Rybackiej 5 – niecały kilometr od popularnej Mysiej Wieży oraz Urzędu Miejskiego. Na miejscu doradcy Fines udzielają informacji dotyczących oferty wielu banków i firm pozabankowych. Przedstawiają dostępne kredyty i pożyczki dla prowadzących firmę, dla rolników oraz osób prywatnych na różne cele – od zakupu samochodu po szybki zastrzyk gotówki na wakacje. Udzielamy szczegółowych informacji o produktach finansowych z uwzględnieniem indywidualnych preferencji i oczekiwań Klientów.

Kontakt