Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Kraśnik

Strona główna > Kontakt > Fines Kraśnik

Fines

Kraśnik

Fines Kraśnik

Niepodległości 11 B

23-210 Kraśnik
tel. 661 800 840
krasnik@operatorbankowy.pl

Fines Kraśnik

Oboźna 1

23-200 Kraśnik
tel. 661 800 840
krasnik2@operatorbankowy.pl

Fines Kraśnik

pn. - pt. 8.00 – 16.00

Niepodległości 11 B
23-210 Kraśnik
tel. 661 800 840
krasnik@operatorbankowy.pl

Aktualności

Na terenie Kraśnika w województwie lubelskim firma Fines posiada dwie placówki. Jedna znajduje się przy alei Niepodległości 11B. Biuro kredytowe mieści się w budynku handlowo-usługowym z przyległym parkingiem. Druga placówka znajduje się w starszej części miejscowości, przy ulicy Oboźnej 1.  Dzięki dwóm atrakcyjnym lokalizacjom mieszkańcy mają bardzo dogodny dostęp do usług doradców finansowych. Pomagają znaleźć optymalne oferty z wielu różnych banków i firm pozabankowych – zgodnie z indywidualnymi preferencjami oraz określonym celem. Doradcy udzielają pomocy przedsiębiorcom, rolnikom oraz klientom indywidualnym, poprzez prezentację różnych produktów finansowych.

Fines Kraśnik 2

pn. - pt. 8.00 – 16.00

Oboźna 1
23-200 Kraśnik
tel. 661 800 840
krasnik2@operatorbankowy.pl

Aktualności

Kontakt