Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Kozienice

Strona główna > Kontakt > Fines Kozienice

Fines

Kozienice

Fines Kozienice

Radomska 21

26-900 Kozienice
tel. 607 800 737
kozienice@operatorbankowy.pl

Fines Kozienice

pn. - pt. 9.00 – 17.00

Radomska 21
26-900 Kozienice
tel. 607 800 737
kozienice@operatorbankowy.pl

Aktualności

Placówka operatora bankowego Fines znajduje się na terenie miejscowości Kozienice przy ulicy Radomskiej 21, która stanowi część drogi krajowej nr 84. Biuro kredytowe znajduje się w niewielkiej odległości od centrum. W obiekcie pomocy udzielają doradcy, którzy przedstawią kredyty oraz pożyczki dostosowane do konkretnych celów finansowania oraz możliwości finansowych. Po wywiadzie z Klientem przeszukują oferty z różnych banków i firm pozabankowych i przedstawiają najbardziej optymalne propozycje. W Fines zapewniamy możliwość uzyskania w jednym miejscu ofert z kilku źródeł. Obsługujemy Klientów indywidualnych, biznesowych oraz rolników.

Kontakt