Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Kostrzyn nad Odrą

Strona główna > Kontakt > Fines Kostrzyn nad Odrą

Fines

Kostrzyn nad Odrą

Fines Kostrzyn nad Odrą

Sikorskiego 16

66-470 Kostrzyn nad Odrą
tel. 506 181 047
kostrzynnadodra@operatorbankowy.pl

Fines Kostrzyn nad Odrą

pn. - pt. 9.00 – 17.00

Sikorskiego 16
66-470 Kostrzyn nad Odrą
tel. 506 181 047
kostrzynnadodra@operatorbankowy.pl

Aktualności

Firma Fines Operator Bankowy jest obecnie największym na terenie Polski niezależnym operatorem sieci agencji kredytowych. Nasze placówki agencyjne i franczyzowe znajdują się w dużych miastach i małych miejscowościach na terenie każdego województwa. Pragniemy w ten sposób zapewnić bardzo dobrą dostępność wszystkim osobom zainteresowanym. W miejscowości Kostrzyn nad Odrą nasze biuro kredytowe znajduje się przy ulicy Generała Władysława Sikorskiego 16. Klienci mogą uzyskać na miejscu szczegółowe informacje dotyczące oferty finansowej wielu banków i firm pozabankowych. Osobom prywatnym, rolnikom, przedsiębiorcom przedstawione zostaną kredyty odpowiednie dla konkretnych celów. Zaoferowana może zostać także szybka pożyczka wieloratalna oraz chwilówka do wysokości 20 tys. zł. Wszystkie szczegóły zostają Klientom przedstawione przez naszych doradców.

Kontakt