Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Kościan

Strona główna > Kontakt > Fines Kościan

Fines

Kościan

Fines Kościan

Śmigielska 5

64-000 Kościan
tel. 65 512 61 10 , 665 070 196
koscian@operatorbankowy.pl

Fines Kościan

pn. - pt. 9.00 – 17.00

Śmigielska 5
64-000 Kościan
tel. 65 512 61 10 , 665 070 196
koscian@operatorbankowy.pl

Aktualności

Placówka agencyjna operatora bankowego Fines znajduje się w na terenie Kościana przy ulicy Śmigielskiej 5. Biuro mieści się w pewnym oddaleniu od centrum miasta, jednak dzięki dogodnej lokalizacji bardzo łatwo do niego dotrzeć. W niedużym oddaleniu znajduje się stacja kolejowa, dzięki czemu do biura Fines mogą dotrzeć bez większych trudności nie tylko mieszkańcy Kościana, ale też okolic. W placówce doradcy przedstawiają kredyty oraz pożyczki, korzystając z propozycji wielu banków i firm pozabankowych, współpracujących z marką.

Kontakt