Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Końskie

Strona główna > Kontakt > Fines Końskie

Fines

Końskie

Fines Końskie

Pocztowa 10

26-200 Końskie
tel. 41 372 48 24 , 502 930 592
konskie@operatorbankowy.pl

Fines Końskie

pn. - pt. 8.00 – 16.00

Pocztowa 10
26-200 Końskie
tel. 41 372 48 24 , 502 930 592
konskie@operatorbankowy.pl

Aktualności

Placówka franczyzowa Fines Operator Bankowy w miejscowości Końskie znajduje się w dogodnej lokalizacji w centrum przy ulicy Pocztowej 10. W niewielkim oddaleniu znajduje się Komenda Powiatowa Policji, Kolegiata pw. Św. Mikołaja i Park Miejski im. Tarnowskich. Biuro mieści się w budynku w niskiej zabudowie, a w pobliżu można zaparkować samochód na czas spotkania z doradcami finansowymi. Placówka umożliwia mieszkańcom skorzystanie z oferty kredytowej wielu banków i firm pozabankowych. Pracownicy przedstawiają kredyty i pożyczki dopasowane indywidualnie do klientów.

Kontakt