Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Kołobrzeg

Strona główna > Kontakt > Fines Kołobrzeg

Fines

Kołobrzeg

Fines Kołobrzeg

Unii Lubelskiej 5

78-100 Kołobrzeg
tel. 608 751 331
kolobrzeg@operatorbankowy.pl

Fines Kołobrzeg

pn. - czw. 10:00 - 16:00, pt. praca w terenie

Unii Lubelskiej 5
78-100 Kołobrzeg
tel. 608 751 331
kolobrzeg@operatorbankowy.pl

Aktualności

W naszej placówce franczyzowej znajdą Państwo oferty wielu banków i firm pozabankowych. Szeroki wybór ofert wiodących banków oraz zaufanych firm pożyczkowych umożliwia porównanie oraz wybór najlepiej dopasowanej oferty kredytowej. Zapraszamy do naszej placówki w Kołobrzegu przy ul. Unii Lubelskiej 5. (W pobliżu dworzec PKS, kładka, szewc, fryzjer, market chiński).
Fines Operator Bankowy.

Partner – Agnieszka Bednarkiewicz

Kontakt