Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Koło

Strona główna > Kontakt > Fines Koło

Fines

Koło

Fines Koło

Toruńska 7 C

62-600 Koło
tel. 603 626 737
kolo@operatorbankowy.pl

Fines Koło

pn. - pt. 9.00 – 17.00

Toruńska 7 C
62-600 Koło
tel. 603 626 737
kolo@operatorbankowy.pl

Aktualności

W wielkopolskiej miejscowości Koło placówka agencyjna Fines znajduje się przy ulicy Toruńskiej 7C w sąsiedztwie licznych punktów handlowych i usługowych. Na miejscu osoby zainteresowane produktami finansowymi mogą sprawdzić kredyty różnych banków i porównać oferowane warunki przy konsultacji z doradcą finansowym. Pracownicy Fines zaproponują oferty odpowiednie do planowanego przeznaczenia, np. na wakacje, na mieszkanie, na samochód, itp. Ponadto istnieje możliwość zaciągnięcia pożyczki. Oferta obejmuje propozycje wieloratalne oraz chwilówki. Placówka Fines w Kole położona jest w dogodnej lokalizacji w centrum miasta. W pobliżu znajdują się miejsca postojowe oraz liczne punkty handlowo-usługowe.

Kontakt