Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Kłodzko

Strona główna > Kontakt > Fines Kłodzko

Fines

Kłodzko

Fines Kłodzko

Armii Krajowej 15

57-300 Kłodzko
tel. 74 300 38 38 , 662 001 336
klodzko@operatorbankowy.pl

Fines Kłodzko

pn. - pt. 8.00 – 16.00

Armii Krajowej 15
57-300 Kłodzko
tel. 74 300 38 38 , 662 001 336
klodzko@operatorbankowy.pl

Aktualności

Firma Fines Operator Bankowy posiada bogatą ofertę produktów finansowych dla klientów indywidualnych, biznesowych oraz dla rolników. Jest to możliwe dzięki wsparciu na propozycjach licznych banków oraz firm pozabankowych, współpracujących z marką Fines. Biuro kredytowe w Kłodzku należy do rozbudowanej siedzi agencyjnej. Znajduje się w centralnej części miejscowości Kłodzko przy ulicy Armii Krajowej 15. W niewielkim oddaleniu od placówki położony jest Ratusz miejski oraz Park Romualda Traugutta. Przy ulicy znajduje się płatna strefa parkowania, gdzie można zostawić pojazd na czas spotkania z naszym doradcą, który przedstawi kredyty i pożyczki odpowiadające Państwa wymaganiom, celom i możliwościom finansowym.

Kontakt