Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Kłobuck

Strona główna > Kontakt > Fines Kłobuck

Fines

Kłobuck

Fines Kłobuck

Wieluńska 6

42-100 Kłobuck
tel. 728 776 714 , 531 524 067
klobuck@operatorbankowy.pl

Fines Kłobuck

pn. - pt. 9.00 – 17.00

Wieluńska 6
42-100 Kłobuck
tel. 728 776 714 , 531 524 067
klobuck@operatorbankowy.pl

Aktualności

Zlokalizowana na terenie Kłobucka placówka agencyjna Fines znajduje się pod adresem Wieluńska 6. Ulica, przy której mieści się biuro kredytowe stanowi część drogi krajowej nr 43. W pobliżu znajdują się miejsca postojowe, gdzie zmotoryzowani Klienci mogą pozostawić swoje auto na czas spotkania z doradcą Fines. Na miejscu pracownicy prezentują produkty finansowe, odpowiadające potrzebom oraz możliwościom osób zainteresowanych produktami finansowymi. Doradcy przedstawiają kredyty i szybkie pożyczki wielu banków i firm pozabankowych.

Kontakt