Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Kielce

Strona główna > Kontakt > Fines Kielce

Fines

Kielce

Fines Kielce

Mała 14

25-012 Kielce
tel. 41 342 62 30 , 791 732 248
kielce@operatorbankowy.pl

Fines Kielce

pn. - pt. 9.00 – 17.00

Mała 14
25-012 Kielce
tel. 41 342 62 30 , 791 732 248
kielce@operatorbankowy.pl

Aktualności

Na terenie województwa świętokrzyskiego nie brakuje ofert kredytowych. Liczne propozycje, przygotowane zarówno przez banki, jak i instytucje pozabankowe wcale nie ułatwiają konsumentom podjęcia ostatecznej decyzji. Właśnie dlatego warto skorzystać ze wsparcia ekspertów Fines. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest właściwe dopasowanie konkretnego produktu finansowego do potrzeb oraz możliwości pożyczkobiorcy. Dlatego też kredyty tworzące naszą ofertę to zarówno pożyczki gotówkowe, jak również kredyty mieszkaniowe, konsolidacyjne oraz propozycje przygotowane z myślą o przedsiębiorcach. Bez względu na to, jakiej kwoty Państwo potrzebujecie oraz jakiego rodzaju pożyczki szukacie – współpraca z doradcami Fines z pewnością przyniesie oczekiwane rozwiązanie.
Czekamy na Państwa w naszej placówce w Kielcach.

Kontakt