Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Kętrzyn

Strona główna > Kontakt > Fines Kętrzyn

Fines

Kętrzyn

Fines Kętrzyn

Sikorskiego 34

11-400 Kętrzyn
tel. 737 928 100 , 792 229 339
ketrzyn@operatorbankowy.pl

Fines Kętrzyn

pn. - pt. 9.00 – 17.00

Sikorskiego 34
11-400 Kętrzyn
tel. 737 928 100 , 792 229 339
ketrzyn@operatorbankowy.pl

Aktualności

Marka Fines – niezależny operator sieci agencji kredytowych w Polsce – posiada swoją placówkę na terenie miasta Kętrzyn. Biuro kredytowe mieści się przy jednej z głównych ulic miasta, pod adresem Generała Władysława Sikorskiego 34. Lokalizacja w centrum, w niewielkim oddaleniu od Urzędu Miasta, zapewnia łatwy dostęp do placówki. Zainteresowani ofertą mieszkańcy Kętrzyna i okolic mogą zasięgnąć informacji o kredytach i pożyczkach.
Personel Fines przedstawia kredyty dla osób prywatnych, firm, rolników. Na ofertę składają się propozycje licznych banków, odpowiadających na zapytanie Fines. Zainteresowani mogą dzięki temu przejrzeć w jednym miejscu oferty różnych instytucji finansowych i wybrać te, których warunki najbardziej im odpowiadają. W placówce można także sprawdzić firmy pozabankowe oferujące szybkie pożyczki.

Kontakt