Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Kartuzy

Strona główna > Kontakt > Fines Kartuzy

Fines

Kartuzy

Fines Kartuzy

Rynek 4 (w podwórku)

83-300 Kartuzy
tel. 534 296 444
kartuzy@operatorbankowy.pl

Fines Kartuzy

pn. - pt. 8.00 – 18.00

Rynek 4 (w podwórku)
83-300 Kartuzy
tel. 534 296 444
kartuzy@operatorbankowy.pl

Aktualności

Placówka Fines w kaszubskich Kartuzach znajduje się w centrum miejscowości, pod adresem Rynek 4, w podwórku. Biuro kredytowe dostosowane zostało do aktualnych standardów obsługi Klienta. Doradcy udzielają na miejscu informacji w zakresie produktów finansowych dostępnych na rynku krajowym. Prezentują kredyty i pożyczki z wielu banków oraz firm pozabankowych dla osób prywatnych, dla przedsiębiorców oraz rolników. Pracownicy Fines przeglądają propozycje ze wszystkich, współpracujących z marką instytucji – dobierając je pod kątem indywidualnych potrzeb Klienta.

Kontakt