Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Kamień Pomorski

Strona główna > Kontakt > Fines Kamień Pomorski

Fines

Kamień Pomorski

Fines Kamień Pomorski

Basztowa 10

72-400 Kamień Pomorski
tel. 691 774 536
kamienpomorski@operatorbankowy.pl

Fines Kamień Pomorski

pn. - pt. 9.00 – 17.00

Basztowa 10
72-400 Kamień Pomorski
tel. 691 774 536
kamienpomorski@operatorbankowy.pl

Aktualności

Placówka agencyjna operatora bankowego Fines zlokalizowana jest w miejscowości Kamień Pomorski przy ulicy Basztowa 10, w niewielkiej odległości od Placu Stary Rynek. Biuro kredytowe znajduje się w wolnostojącym obiekcie, wyremontowanym i dostosowanym do nowoczesnej obsługi Klienta. W pobliżu placu znajdują się wyznaczone miejsca na pojazdy, gdzie można pozostawić samochód na czas konsultacji z doradcą Fines. W placówce można zasięgnąć opinii, jakie kredyty mogą Państwo zaciągnąć, a także z jakich pożyczek skorzystać. Pracownicy przedstawiają dostępne oferty z wielu banków i firm pozabankowych.

Kontakt