Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Jelenia Góra

Strona główna > Kontakt > Fines Jelenia Góra

Fines

Jelenia Góra

Fines Jelenia Góra

Wolności 2

58-500 Jelenia Góra
tel. 534 506 438 , 534 506 550
jeleniagora@operatorbankowy.pl

Fines Jelenia Góra

pn. - pt. 9.00 – 17.00

Wolności 2
58-500 Jelenia Góra
tel. 534 506 438 , 534 506 550
jeleniagora@operatorbankowy.pl

Aktualności
KREDYTY I POŻYCZKI W JEDNYM MIEJSCU!
Zapraszamy serdecznie do pierwszego w Jeleniej Górze oddziału Fines Operator Bankowy przy ulicy Wolności 2. Korzystając z naszych usług mają Państwo możliwość zapoznania się z wieloma ofertami kredytów i pożyczek oraz uzyskują Państwo pomoc w doborze najlepszej oferty. Zespół profesjonalistów pomoże Państwu z wszelkimi formalnościami związanymi z uzyskaniem kredytu, by zaoszczędzić Państwa czas. Obsługujemy zarówno osoby indywidualne jak i firmy.
W naszej ofercie znajdą Państwo:
– kredyty gotówkowe
– kredyty konsolidacyjne
– kredyty dla przedsiębiorców
– pożyczki ratalne
– chwilówki
– ubezpieczenia
Serdecznie zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: 534-506-438.
(Naprzeciwko BOŚ Banku – okolice Filharmonii Dolnośląskiej.)

Kontakt