Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Jasło

Strona główna > Kontakt > Fines Jasło

Fines

Jasło

Fines Jasło

Kazimierza Wielkiego 11

38-200 Jasło
tel. 13 44 640 42 , 730 553 813
jaslo@operatorbankowy.pl

Fines Jasło

pn. - pt. 9.00 – 17.00

Kazimierza Wielkiego 11
38-200 Jasło
tel. 13 44 640 42 , 730 553 813
jaslo@operatorbankowy.pl

Aktualności

Na terenie Jasła placówka agencyjna firmy Fines znajduje się w centrum w odległości 300 metrów od Urzędu Miasta. Biuro kredytowe zlokalizowane jest przy ulicy Kazimierza Wielkiego 11 w odnowionym budynku. Lokal położony na parterze pozwala na łatwy i dogodny dostęp do biura oraz oferty produktów finansowych, oferowanych przez Fines. Doradcy przedstawiają naszym Klientom kredyty oraz pożyczki, odpowiadające konkretnym potrzebom i celom. Współpracujące z Fines banki i firmy pozabankowe posiadają w swoich ofertach produkty finansowe dla osób prywatnych, rolników oraz osób rozpoczynających bądź prowadzących działalność gospodarczą.

Kontakt