Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Jarocin

Strona główna > Kontakt > Fines Jarocin

Fines

Jarocin

Fines Jarocin

Wrocławska 22

63-200 Jarocin
tel. 62 505 25 56 , 508 252 045
jarocin@operatorbankowy.pl

Fines Jarocin

pn. - pt. 9.00 – 17.00

Wrocławska 22
63-200 Jarocin
tel. 62 505 25 56 , 508 252 045
jarocin@operatorbankowy.pl

Aktualności

Firma Fines Operator Bankowy posiada swoją placówkę agencyjną na terenie Jarocina. Mieści się przy ulicy Wrocławskiej 22 w ścisłym centrum miasta. W odległości 500 metrów znajduje się dworzec kolejowy, zaś o 300 metrów oddalony jest ratusz miejski. Ulica Wrocławska stanowi bardzo często odwiedzaną ulicę miasta z uwagi na położenie oraz lokalizację licznych punktów handlowych i usługowych na całej jej długości. Położenie placówki Fines pozwala na zapoznanie się z ofertą kredytów i pożyczek podczas załatwiania wielu codziennych spraw i obowiązków.
W biurze kredytowym nasi eksperci udzielą szczegółowych informacji w zakresie produktów finansowych dla osób prywatnych, rolników, firm. Fines jako największy w kraju operator bankowy współpracuje z licznymi bankami oraz firnami pozabankowymi, co pozwala zaproponować kredyty oraz pożyczki w dogodnych ratach i na atrakcyjnych warunkach.

Kontakt