Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Inowrocław

Strona główna > Kontakt > Fines Inowrocław

Fines

Inowrocław

Fines Inowrocław

Szeroka 1

88-100 Inowrocław
tel. 52 500 00 19
inowroclaw@operatorbankowy.pl

Fines Inowrocław

pn. - pt. 9.00 – 17.00

Szeroka 1
88-100 Inowrocław
tel. 52 500 00 19
inowroclaw@operatorbankowy.pl

Aktualności

W województwie kujawsko-pomorskim obecni jesteśmy w kilku miastach. Placówkę Fines znajdą Państwo zarówno w Bydgoszczy, jak również w Inowrocławiu. Staramy się być wszędzie tam, gdzie wsparcie naszych doradców pomaga w wyborze pożyczki.
Zależy nam na tym, aby sięgali Państwo po produkty bezpieczne oraz bezpieczne – po kredyty udzielane na dogodnych warunkach. Tylko takie rozwiązania gwarantują możliwość płynnej i bezproblemowej spłaty oraz sposobność skorzystania z dopasowanego do indywidualnych potrzeb produktu finansowego. Zadbaliśmy także i o to, aby w bazie Fines znajdowały się produkty różnych banków i firm finansowych. Obecnie jesteśmy w stanie wskazać Państwu najkorzystniejsze pożyczki gotówkowe, na zakup samochodu, inwestycję biznesową czy też zakup nieruchomości. Pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Kontakt