Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Hrubieszów

Strona główna > Kontakt > Fines Hrubieszów

Fines

Hrubieszów

Fines Hrubieszów

Mickiewicza 1 A /2

22-500 Hrubieszów
tel. 724 390 730
hrubieszow@operatorbankowy.pl

Fines Hrubieszów

pn. - pt. 9.00 – 17.00

Mickiewicza 1 A /2
22-500 Hrubieszów
tel. 724 390 730
hrubieszow@operatorbankowy.pl

Aktualności

Placówka Fines na terenie Hrubieszowa znajduje się przy ulicy Mickiewicza 1A w lokalu pod numerem 2. Bliskość parkingu oraz usytuowanie na parterze w ciągu punktów usługowo-handlowych stanowi udogodnienie dla naszych Klientów. Przyjmujemy osoby indywidualne, które interesują kredyty konsolidacyjne, gotówkowe. Doradcy Fines wspierają w zakresie poszukiwania odpowiednich produktów finansowych do konkretnych celów. Można również uzyskać informacje dotyczące szybkich pożyczek – od kilku do nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Kontakt