Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Grodzisk Wielkopolski

Strona główna > Kontakt > Fines Grodzisk Wielkopolski

Fines

Grodzisk Wielkopolski

Fines Grodzisk Wielkopolski

św. Anny 11

62-065 Grodzisk Wielkopolski
tel. 61 851 02 53 , 503 093 137
grodziskwielkopolski@operatorbankowy.pl

Fines Grodzisk Wielkopolski

pn. - pt. 8.00 – 18.00

św. Anny 11
62-065 Grodzisk Wielkopolski
tel. 61 851 02 53 , 503 093 137
grodziskwielkopolski@operatorbankowy.pl

Aktualności

Systematycznie rozbudowując naszą działalność dbamy o to, aby dostęp do dopasowanej pożyczki był dla Państwa bezproblemowy – bez względu na miejsce zamieszkania. Obecni jesteśmy również w Grodzisku Wielkopolskim, gdzie czekamy na Państwa w doskonale przygotowanym oddziale. Z naszymi agentami i doradcami mogą się Państwo skontaktować telefonicznie i mailowo – dane kontaktowe podajemy poniżej. Zachęcamy również do osobistej wizyty w naszej placówce, gdzie uzyskają Państwo niezbędną pomoc. Naszym zadaniem jest wskazać Państwu takie produkty, które odpowiedzą na indywidualne potrzeby. Kredyty, które proponujemy, to produkty przygotowane przez zaufane instytucje bankowe i finansowe.

Kontakt