Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Grodzisk Mazowiecki

Strona główna > Kontakt > Fines Grodzisk Mazowiecki

Fines

Grodzisk Mazowiecki

Fines Grodzisk Mazowiecki

1 Maja 2 D

05-827 Grodzisk Mazowiecki
tel. 693 265 650 , 514 582 181
grodziskmazowiecki@operatorbankowy.pl

Fines Grodzisk Mazowiecki

pn. - pt: 9.30 – 17.30

1 Maja 2 D
05-827 Grodzisk Mazowiecki
tel. 693 265 650 , 514 582 181
grodziskmazowiecki@operatorbankowy.pl

Aktualności

Na terenie Grodziska Mazowieckiego placówka operatora bankowego Fines znajduje się w dogodnej lokalizacji w pobliżu dworca kolejowego. Bliskość stacji kolejowej oraz przestronnego parkingu ułatwia dojazd osobom z okolic miasta. Zapewniamy rzetelną obsługę rolnikom, przedsiębiorcom oraz osobom prywatnym. Doradcy finansowi przedstawiają kredyty oraz pożyczki z różnych banków i firm pozabankowych mając na uwadze konkretny cel finansowania. Udzielają informacji o warunkach umowy oraz pomagają w znalezieniu najbardziej optymalnej oferty – pod kątem indywidualnych oczekiwań oraz możliwości finansowych interesantów.

Kontakt