Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Grajewo

Strona główna > Kontakt > Fines Grajewo

Fines

Grajewo

Fines Grajewo

Ełcka 22 A

19-200 Grajewo
tel. 86 272 24 81
grajewo@operatorbankowy.pl

Fines Grajewo

pn. - pt. 9.00 – 17.00

Ełcka 22 A
19-200 Grajewo
tel. 86 272 24 81
grajewo@operatorbankowy.pl

Aktualności

Na terenie Grajewa placówka firmy Fines Operator Bankowy znajduje się w centrum miasta. Biuro kredytowe położone jest przy ulicy Ełcka 22 A, przez którą przebiega droga krajowa nr 65. Dojazd do placówki ułatwiony mają także osoby niezmotoryzowane, gdyż niedaleko znajduje się dworzec autobusowy i kolejowy. Osoby zainteresowane dodatkowymi źródłami finansów mogą wziąć w Fines kredyty bądź szybkie pożyczki do 10 000 zł. Pracownicy przedstawiają oferty różnych banków i firm pozabankowych, dzięki czemu Klienci w jednym miejscu uzyskują kompleksową informację z różnych instytucji finansowych.

Kontakt