Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Gostynin

Strona główna > Kontakt > Fines Gostynin

Fines

Gostynin

Fines Gostynin

Wojska Polskiego 27 lok. 65 (I piętro)

09-500 Gostynin
tel. 500 319 741
gostynin@operatorbankowy.pl

Fines Gostynin

pn. - pt. 8.00 – 16.00

Wojska Polskiego 27 lok. 65 (I piętro)
09-500 Gostynin
tel. 500 319 741
gostynin@operatorbankowy.pl

Aktualności

Na terenie Gostynina w województwie mazowieckim siedziba firmy Fines znajduje się przy ulicy Wojska Polskiego 27 w lokalu 65, znajdującym się na 1 piętrze budynku usługowo-handlowego. W pobliżu obiektu znajduje się ogólnodostępna strefa parkowania. W niewielkim oddaleniu od siedziby biura kredytowego położone jest centrum miejscowości. Taka lokalizacja sprzyja łatwemu dojazdowi mieszkańcom miasta i okolic. W placówce czekają na nich doradcy Fines, którzy przedstawić mogą kredyty i pożyczki wielu banków i firm pozabankowych. Przedstawiają oferty skierowane do rolników, przedsiębiorców oraz klientów indywidualnych.

Kontakt