Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Gostyń

Strona główna > Kontakt > Fines Gostyń

Fines

Gostyń

Fines Gostyń

Rynek 15

63-800 Gostyń
tel. 65 517 07 37 , 609 749 363
gostyn@operatorbankowy.pl

Fines Gostyń

pn. - pt. 9.00 – 17.00

Rynek 15
63-800 Gostyń
tel. 65 517 07 37 , 609 749 363
gostyn@operatorbankowy.pl

Aktualności

Placówka agencyjna firmy Fines Operator Bankowy znajduje się na terenie Gostynia pod adresem Rynek 15. To ścisłe centrum miejscowości, znajdujące się w pobliżu drogi krajowej nr 12. Dojazd do biura kredytowego jest dzięki temu bardzo dogodny. Placówka zajmuje lokal biurowy na parterze jednej z odnowionych i wyremontowanych kamienic. Wnętrze urządzone zostało w barwach marki Fines oraz z troską o jak najlepszą obsługę Klienta. Na miejscu osoby zainteresowane produktami finansowymi banków i firm pozabankowych otrzymają od doradców szczegółowe informacje dotyczące warunków, obowiązujących konkretne kredyty i pożyczki.

Kontakt