Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Golub-Dobrzyń

Strona główna > Kontakt > Fines Golub-Dobrzyń

Fines

Golub-Dobrzyń

Fines Golub-Dobrzyń

Tadeusza Kościuszki 6

87-400 Golub-Dobrzyń
tel. 537 603 003 , 530 355 202
golub@operatorbankowy.pl

Fines Golub-Dobrzyń

pn. - pt. 9.00 – 17.00

Tadeusza Kościuszki 6
87-400 Golub-Dobrzyń
tel. 537 603 003 , 530 355 202
golub@operatorbankowy.pl

Aktualności

Biuro kredytowe firmy Fines Operator Bankowy zlokalizowane jest na terenie miejscowości Golub-Dobrzyń przy ulicy Tadeusza Kościuszki 6. Położenie w centrum – w niewielkiej odległości od Urzędu Miasta – sprawia, że dojazd do placówki jest bardzo dogodny. Na miejscu do dyspozycji Klientów pozostają doświadczeni doradcy, którzy udzielają szczegółowych informacji na temat dostępnych produktów finansowych. W Fines przedstawiamy kredyty i pożyczki z różnych banków i firm pozabankowych, starając się dostosować propozycje do oczekiwań naszych Klientów i uwzględniając przy tym indywidualne możliwości finansowe.

Kontakt