Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Głogów

Strona główna > Kontakt > Fines Głogów

Fines

Głogów

Fines Głogów

Rynek 17

67-200 Głogów
tel. 667 285 205 , 533 307 910
glogow@operatorbankowy.pl

Fines Głogów

pn. - pt. 9.00 – 17.00

Rynek 17
67-200 Głogów
tel. 667 285 205 , 533 307 910
glogow@operatorbankowy.pl

Aktualności

Doradców Fines znajdą Państwo w każdym regionie Polski. Obecnie jesteśmy także w województwie dolnośląskim – w Głogowie. Dbamy o to, aby nasze placówki były przede wszystkim ogólnodostępne. Odwiedzając nas będziecie Państwo mieli okazję zapoznać się z pełną ofertą banków i firm pozabankowych. Pożyczki przez nas proponowane to nie tylko kredyty gotówkowe, ale również hipoteczne czy też specjalna oferta przygotowana dla klientów biznesowych. Co więcej – nasi doradcy pomagają w wyborze kredytów konsolidacyjnych – dbamy o to, aby nasi Klienci sięgnęli po taki produkt, którego warunki będą dla nich korzystne.
Ponadto – oprócz dostępu do niezwykle szerokiej oferty pożyczek – na naszych Klientów czeka również pełne wsparcie ze strony naszych doradców.

Kontakt