Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Giżycko

Strona główna > Kontakt > Fines Giżycko

Fines

Giżycko

Fines Giżycko

Mickiewicza 45

11-500 Giżycko
tel. 572 340 239
gizycko@operatorbankowy.pl

Fines Giżycko

pn. - pt. 10.00 - 18.00

Mickiewicza 45
11-500 Giżycko
tel. 572 340 239
gizycko@operatorbankowy.pl

Aktualności

Na terenie województwa warmińsko-mazurskiego znajdziecie nas Państwo zarówno w Ełku, jak również w Giżycku. W placówce Fines czekają doświadczeni doradcy finansowi, których zadaniem jest wspieranie Klientów przy wyborze dopasowanych produktów kredytowych. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak problematyczny może być wybór tego właściwego rozwiązania. Dzieląc się z Państwem wiedzą i doświadczeniem pragniemy ułatwiać Państwu ostateczny wybór oraz zadbać o to, aby byli Państwo zadowoleni z jego rezultatu. O naszym potencjale decyduje dostęp do stale rozbudowywanej bazy danych, w której znajdują się kredyty banków oraz zaufanych instytucji finansowych. Dzięki temu, analizując również Państwa oczekiwania, potrzeby oraz możliwości miesięcznego budżetu, jesteśmy w stanie wskazać pożyczki najkorzystniejsze z pośród aktualnie dostępnych na rynku.

Kontakt