Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Drezdenko

Strona główna > Kontakt > Fines Drezdenko

Fines

Drezdenko

Fines Drezdenko

Kościuszki 34/1

66-530 Drezdenko
tel. 95 762 92 59
drezdenko@operatorbankowy.pl

Fines Drezdenko

pn. - pt. 9.00 – 17.00

Kościuszki 34/1
66-530 Drezdenko
tel. 95 762 92 59
drezdenko@operatorbankowy.pl

Aktualności

Placówka agencyjna firmy Fines Operator Bankowy zlokalizowana jest na terenie miejscowości Drezdenko w samym centrum. Biuro kredytowe mieści się w kamienicy przy ulicy Kościuszki 34/1. Dogodne położenie sprawia, że można bez trudności skorzystać z pomocy naszych doradców. Pracownicy Fines przekazują informacje, jakie kredyty bądź pożyczki mogą zostać udzielone na określony cel przez konkretne banki i firmy pozabankowe. Oferta obejmuje propozycje wielu produktów finansowych dla klientów indywidualnych, rolników, przedsiębiorców.

Kontakt