Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Dobre Miasto

Strona główna > Kontakt > Fines Dobre Miasto

Fines

Dobre Miasto

Fines Dobre Miasto

Zwycięstwa 2 B

11-040 Dobre Miasto
tel. 533 023 523
dobremiasto@operatorbankowy.pl

Fines Dobre Miasto

pn. - pt. 9.00 – 17.00

Zwycięstwa 2 B
11-040 Dobre Miasto
tel. 533 023 523
dobremiasto@operatorbankowy.pl

Aktualności

Fines Operator Bankowy to niezależny operator sieci agencji kredytowych na terenie Polski. Firma posiada swój oddział także w Dobrym Mieście przy ulicy Zwycięstwa 2B, w niewielkiej odległości od centrum miejscowości. Placówka znajduje się na parterze budynku o charakterze handlowo-usługowym. Brak barier architektonicznych pozwala na komfortowe korzystanie z doradztwa na miejscu również osobom niepełnosprawnym.
W placówce wszyscy zainteresowani produktami finansowymi z różnych banków i firm pozabankowych mogą otrzymać szczegółowe informacje. Doradcy prezentują kredyty gotówkowe i konsolidacyjne, dla osób prowadzących działalność gospodarczą, a także dla rolników. Ponadto w Fines można sprawdzić dostępne szybkie pożyczki – nawet do kwoty 20 tys. złotych.

Kontakt