Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Dębno

Strona główna > Kontakt > Fines Dębno

Fines

Dębno

Fines Dębno

Bohaterów Września 4 A

74-400 Dębno
tel. 504 160 433 , 516 078 324
debno@operatorbankowy.pl

Fines Dębno

pn. - pt. 9.00 – 17.00

Bohaterów Września 4 A
74-400 Dębno
tel. 504 160 433 , 516 078 324
debno@operatorbankowy.pl

Aktualności

Biuro kredytowe Fines w miejscowości Dębno mieści się w niewielkim, parterowym budynku przy ulicy Bohaterów Września 4A. Po obu stronach jezdni, wzdłuż całej ulicy można parkować pojazdy, dzięki czemu Klienci zmotoryzowani nie muszą w dużej odległości poszukiwać miejsc postojowych. W placówce natomiast każdy może liczyć na profesjonalną pomoc i doradztwo w zakresie finansowym. Nasi pracownicy udzielają bowiem szczegółowych informacji, które pozwalają wybrać kredyty i pożyczki najbardziej odpowiadające indywidualnym możliwościom i potrzebom.

Kontakt