Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Dębica

Strona główna > Kontakt > Fines Dębica

Fines

Dębica

Fines Dębica

Piekarska 10

39-200 Dębica
tel. 14 670 36 08 , 530 999 217
debica@operatorbankowy.pl

Fines Dębica

pn. - pt. 9.00 – 17.00

Piekarska 10
39-200 Dębica
tel. 14 670 36 08 , 530 999 217
debica@operatorbankowy.pl

Aktualności

Placówka agencyjna firmy Fines Operator Bankowy zlokalizowana jest na terenie miejscowości Dębica przy ulicy Piekarskiej 10. Przy budynku znajduje się parking, a w niewielkiej odległości mieści się rynek miejski oraz stacja kolejowa Dębica. Na miejscu osoby zainteresowane przyjmują doradcy Fines, posiadający odpowiednie kompetencje i wiedzę z zakresu finansów. Przedstawiają kredyty i pożyczki z oferty licznych banków i firm pozabankowych. W placówce można zasięgnąć informacji dotyczących różnych wariantów kredytowych – dla osób prywatnych, dla rolników, dla przedsiębiorców. Nasi doradcy uwzględniają przy przeglądaniu ofert cele finansowania.

Kontakt