Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Człuchów

Strona główna > Kontakt > Fines Człuchów

Fines

Człuchów

Fines Człuchów

Os. Piastowskie 9 B

77-300 Człuchów
tel. 500 816 799
czluchow@operatorbankowy.pl

Fines Człuchów

pn. - pt. 9.00 – 17.00

Os. Piastowskie 9 B
77-300 Człuchów
tel. 500 816 799
czluchow@operatorbankowy.pl

Aktualności

Mieszkańcy Człuchowa i okolic mogą skorzystać z pomocy firmy Fines w placówce agencyjnej pod adresem Osiedle Piastowskie 9B. Na Klientów czekają doradcy finansowi, którzy przedstawią kredyty bądź pożyczki dostosowane do indywidualnych potrzeb i przedstawionych celów. Produkty finansowe dobieramy dla osób prywatnych, dla rolników oraz dla przedsiębiorców. Placówka mieści się w spokojnej okolicy w sąsiedztwie osiedla mieszkaniowego. W niewielkim oddaleniu znajduje się centrum miejscowości oraz Lasek Luizy z zabytkowym zamkiem.

Kontakt