Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Czarnków

Strona główna > Kontakt > Fines Czarnków

Fines

Czarnków

Fines Czarnków

Kościuszki 49

67-700 Czarnków
tel. 67 253 05 80 , 505 162 104
czarnkow@operatorbankowy.pl

Fines Czarnków

pn. - pt. 8.00 – 16.00

Kościuszki 49
67-700 Czarnków
tel. 67 253 05 80 , 505 162 104
czarnkow@operatorbankowy.pl

Aktualności

Placówka agencyjna Fines Operator Bankowy znajduje się na terenie miejscowości Czarnków w województwie wielkopolskim przy ulicy Tadeusza Kościuszki 49. Biuro kredytowe zlokalizowane jest przy drodze prowadzącej do centrum miejscowości, a w pobliżu można bez problemu znaleźć miejsca postojowe dla samochodów osobowych. Osoby zainteresowane dodatkowym zastrzykiem finansowym mogą skierować się do naszej placówki. Pracownicy Fines przedstawią kredyty dla osób prywatnych, dla firm, dla rolników, jak też szybkie pożyczki.

Kontakt