Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Chorzów

Strona główna > Kontakt > Fines Chorzów

Fines

Chorzów

Fines Chorzów

Hajducka 6

41-500 Chorzów
tel. 32 733 28 92 , 517 080 923
chorzow@operatorbankowy.pl

Fines Chorzów

pn. - pt. 9.00 – 17.00

Hajducka 6
41-500 Chorzów
tel. 32 733 28 92 , 517 080 923
chorzow@operatorbankowy.pl

Aktualności

Fines w Chorzowie tworzy zespół którego doświadczenie sięga 15 lat.  Dokładamy wszelkich starań, aby każdy klient, niezależnie od swojej sytuacji, został profesjonalnie i  rzetelnie obsłużony. Dlatego jeśli jesteś z Chorzowa lub okolic zadzwoń do nas i umów się na spotkanie.

Kontakt