Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Chodzież

Strona główna > Kontakt > Fines Chodzież

Fines

Chodzież

Fines Chodzież

Czechowskiego 2 D

64-800 Chodzież
tel. 667 700 138
chodziez@operatorbankowy.pl

Fines Chodzież

pn. - pt. 9.00 – 17.00

Czechowskiego 2 D
64-800 Chodzież
tel. 667 700 138
chodziez@operatorbankowy.pl

Aktualności

W pobliżu Rynku w Chodzieży, przy ulicy księdza Ignacego Czechowskiego 2D mieści się placówka firmy Fines Operator Bankowy. Bliskość drogi krajowej nr 11 oraz stacji kolejowej sprawia, że udogodniony dojazd mają także mieszkańcy okolic Chodzieży. Lokalizacja placówki w centrum gwarantuje natomiast możliwość szybkiego dotarcia z dowolnego miejsca na terenie miasta. W placówce Fines można zaciągnąć kredyty i pożyczki na dowolny cel. Na miejscu doradcy przeglądają pod kątem indywidualnych potrzeb oraz możliwości oferty produktów finansowych z różnych banków i firm pozabankowych. Dzięki konsolidacji wielu propozycji w jednym miejscu nasi Klienci mogą wybrać najkorzystniejsze dla siebie rozwiązanie, bez konieczności kontaktu z różnymi instytucjami finansowymi.

Kontakt