Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Chmielnik

Strona główna > Kontakt > Fines Chmielnik

Fines

Chmielnik

Fines Chmielnik

Rynek 19

26-020 Chmielnik
tel. 15 864 51 51 , 730 13 45 99
chmielnik@operatorbankowy.pl

Fines Chmielnik

pn. - pt. 8.00 – 16.00

Rynek 19
26-020 Chmielnik
tel. 15 864 51 51 , 730 13 45 99
chmielnik@operatorbankowy.pl

Aktualności

Firma Fines, będąca niezależną siecią agencji kredytowych w Polsce, posiada swoją placówkę na terenie miejscowości Chmielnik w województwie świętokrzyskim. Biuro operatora bankowego mieści się przy ulicy Rynek 19 w lokalu, który został wyremontowany i przystosowany do nowoczesnej obsługi Klientów indywidualnych oraz biznesowych. Specjaliści ds. kredytów i pożyczek Fines przedstawiają kredyty konsolidacyjne i gotówkowe, dla firm, dla rolników. Ponadto informują o pożyczkach proponowanych przez firmy pozabankowe. Dogodna lokalizacja – w niewielkiej odległości od głównych arterii miasta – zapewnia szybki i łatwy dojazd.

Kontakt