Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Chełmża

Strona główna > Kontakt > Fines Chełmża

Fines

Chełmża

Fines Chełmża

Sikorskiego 28 A

87-140 Chełmża
tel. 508 386 516
chelmza@operatorbankowy.pl

Fines Chełmża

pn. - pt. 9.00 – 17.00

Sikorskiego 28 A
87-140 Chełmża
tel. 508 386 516
chelmza@operatorbankowy.pl

Aktualności

Zlokalizowana na terenie Chełmży placówka franczyzowa Fines Operator Bankowy, mieści się na jednej z zabytkowych ulic, w centralnej strefie miasta przy ulicy Sikorskiego 28a. Miejska starówka oddalona jest o kilka minut spacerem. W pobliżu znajdują się także liczne punkty usługowe. Dogodna lokalizacja zapewnia łatwy dostęp osobom zainteresowanym usługami finansowymi, jak kredyty, czy pożyczki. Obsługa placówki zapewnia szczegółowe informacje dotyczące oferty, przedstawiając przejrzyste zasady współpracy. Różnorodność oferty kredytowej pozwala na wybór opcji najlepiej odpowiadającej indywidualnym oczekiwaniom i możliwościom.

Kontakt