Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Chełmno

Strona główna > Kontakt > Fines Chełmno

Fines

Chełmno

Fines Chełmno

Polna 8

86-200 Chełmno
tel. 797 742 100
chelmno@operatorbankowy.pl

Fines Chełmno

pn. - pt. 9.00 – 17.00

Polna 8
86-200 Chełmno
tel. 797 742 100
chelmno@operatorbankowy.pl

Aktualności

Ponad 20-tysięczne miasto Chełmno w województwie kujawsko-pomorskim posiada własną placówkę agencyjną firmy Fines Operator Bankowy. Zlokalizowana jest w spokojnej dzielnicy, nieco oddalonej od centrum miasta, dzięki czemu nawet w godzinach szczytu dojazd jest bardzo dogodny. W pobliżu znajduje się Tesco oraz Lidl z dużymi parkingami. Placówka znajduje się w niewielkiej odległości od dworca autobusowego, dzięki czemu osoby z okolic Chełmna mogą również bez problemu dotrzeć do naszego biura kredytowego.
Pracownicy Fines zapewniają fachowe doradztwo i porównują dla Klientów kredyty oraz pożyczki wielu banków oraz firm pozabankowych. Jako operator bankowy firma przeprowadza szybką analizę dostępnej oferty finansowej z różnych źródeł – uwzględniając możliwości oraz potrzeby Klienta. Oferuje dzięki temu dopasowane kredyty gotówkowe, konsolidacyjne, a także dla przedsiębiorców i dla rolników.

Kontakt