Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Chełm

Strona główna > Kontakt > Fines Chełm

Fines

Chełm

Fines Chełm

Lubelska 79 B

22-100 Chełm
tel. 82 592 22 92 , 725 583 366
chelm@operatorbankowy.pl

Fines Chełm

pn. - pt. 9.00 – 17.00

Lubelska 79 B
22-100 Chełm
tel. 82 592 22 92 , 725 583 366
chelm@operatorbankowy.pl

Aktualności

Placówka agencyjna firmy Fines Operator Bankowy na terenie miasta Chełm położona jest przy jednej z częściej uczęszczanych ulic, w centrum miejscowości. Biuro kredytowe mieści się na parterze budynku pod adresem ul. Lubelska 79B. Osoby zainteresowane ofertą Fines nie będą miały trudności z dotarciem do placówki. W niewielkiej odległości znajduje się również parking. Na miejscu doradcy udzielają informacji o dostępnych w ofertach różnych banków i firm pozabankowych produktach finansowych. Kredyty i pożyczki z różnych instytucji finansowych dostępne w jednym miejscu to prawdziwa oszczędność czasu i wygoda dla naszych Klientów.

Kontakt