Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Bydgoszcz

Strona główna > Kontakt > Fines Bydgoszcz

Fines

Bydgoszcz

Fines Bydgoszcz

Sobieskiego 3

85-060 Bydgoszcz
tel. 536 564 167
bydgoszcz@operatorbankowy.pl

Fines Bydgoszcz

pn. - pt. 9.00 – 17.00

Sobieskiego 3
85-060 Bydgoszcz
tel. 536 564 167
bydgoszcz@operatorbankowy.pl

Aktualności

Poniżej znajdą Państwo dane kontaktowe do naszej placówki w Bydgoszczy. Mieszkańcy województwa kujawsko-pomorskiego, tak z resztą jak i innych regionów Polski, codziennie zasypywani są rozmaitymi ofertami finansowymi, przygotowywanymi zarówno przez banki, jak również niezależne od nich instytucje finansowe. Jak więc spośród tak różnych produktów wybrać ten najlepszy – w pełni dopasowany do indywidualnych potrzeb, niewiążący się z ryzykiem oraz trudnymi warunkami spłaty?

Odpowiedzią są pożyczki proponowane przez doradców Fines. Każda, która zostaje wprowadzona do naszej bazy, zostaje dokładnie sprawdzona i oceniona przez naszych ekspertów. Co więcej – współpracujemy jedynie z tymi firmami i podmiotami bankowymi, do których mamy pełne zaufanie i których produkty pomogły już szerokiemu gronu naszych Klientów. Również i Państwo możecie po nie sięgnąć bez jakichkolwiek obaw.
Doradcy pomogą wybrać spośród szerokiej puli produktów te kredyty, które swoimi warunkami odpowiadają indywidualnym oczekiwaniom. Jesteśmy w stanie zaproponować konkretne rozwiązania gotówkowe, hipoteczne, jak również dedykowane ważnym inwestycjom, takim jak rozbudowa działalności firmy czy też zakup samochodu.
Czekamy na Państwa w naszym oddziale w Bydgoszczy – zapraszamy do osobistych odwiedzin. Oczywiście można również wcześniej umówić się z naszym doradcą – adres mailowy oraz numer telefonu znajdą Państwo poniżej. Jesteśmy przekonani, że uda nam się wskazać takie pożyczki, które sprostają Państwa oczekiwaniom i okażą się efektywnym wsparciem.

Kontakt