Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Busko-Zdrój

Strona główna > Kontakt > Fines Busko-Zdrój

Fines

Busko-Zdrój

Fines Busko-Zdrój

Bohaterów Warszawy 5

28-100 Busko-Zdrój
tel. 730 602 301
buskozdroj@operatorbankowy.pl

Fines Busko-Zdrój

pn. - pt. 8.30 – 16.30

Bohaterów Warszawy 5
28-100 Busko-Zdrój
tel. 730 602 301
buskozdroj@operatorbankowy.pl

Aktualności

Placówka Fines Operator Bankowy w Busko-Zdroju znajduje się przy ulicy Bohaterów Warszawy 5, która stanowi jedną z głównych dróg w mieście. Dogodny dojazd pozwala na łatwe i szybkie dotarcie do biura kredytowego własnym samochodem. Na miejscu doradcy Fines przedstawiają kredyty z oferty licznych banków działających na terenie kraju. Produkty finansowe przewidziane dla rolników, dla przedsiębiorców oraz dla osób prywatnych przedstawione przez naszych doradców to wybrane, pod kątem indywidualnych możliwości i potrzeb oferty. Klienci mogą uzyskać również informacje dotyczące szybkich pożyczek.

Kontakt