Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Buk

Strona główna > Kontakt > Fines Buk

Fines

Buk

Fines Buk

Dworcowa 2

64-320 Buk
tel. 784 914 292
buk@operatorbankowy.pl

Fines Buk

pn. - pt. 9.00 – 17.00

Dworcowa 2
64-320 Buk
tel. 784 914 292
buk@operatorbankowy.pl

Aktualności

Placówka franczyzowa Fines Operator Bankowy w miejscowości Buk znajduje się przy ulicy Dworcowej 2. W niewielkiej odległości zlokalizowany jest Urząd Miasta i Gminy. Położenie w centralnej części miasta zapewnia łatwy dostęp do placówki mieszkańcom Buku oraz okolic, których interesują kredyty oraz pożyczki. Jako największy niezależny operator sieci agencji kredytowych w Polsce firma Fines może zaproponować swoim klientom produkty finansowe dostosowane do potrzeb i możliwości interesantów. Oferta skierowana jest do rolników, przedsiębiorców oraz osób prywatnych.

Kontakt