Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Brodnica

Strona główna > Kontakt > Fines Brodnica

Fines

Brodnica

Fines Brodnica

Hallera 25/3

87-300 Brodnica
tel. 531 004 441
brodnica@operatorbankowy.pl

Fines Brodnica

pn. - pt. 9.00 – 17.00

Hallera 25/3
87-300 Brodnica
tel. 531 004 441
brodnica@operatorbankowy.pl

Aktualności

Mieszkańcy województwa kujawsko-pomorskiego, chcący sięgnąć po pożyczki udzielane na dogodnych warunkach, mogą skorzystać z pomocy doświadczonych doradców finansowych, którzy czekają na nich w oddziale Fines w Brodnicy. Naszym priorytetem jest indywidualna współpraca z Klientem – analiza jego potrzeb oraz dyspozycyjności budżetu. Na tej podstawie wskazujemy kredyty spełniające określone oczekiwania. Doradcy i agenci Fines są w stanie wspomóc Państwa w podejmowaniu decyzji, bez względu na to, czy poszukujecie Państwo kredytu gotówkowego, czy też chcecie zdecydować się na zobowiązania hipoteczne.

Kontakt