Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Bolesławiec

Strona główna > Kontakt > Fines Bolesławiec

Fines

Bolesławiec

Fines Bolesławiec

Rynek 7/7

59-700 Bolesławiec
tel. 513 080 230 , 690 620 959
boleslawiec@operatorbankowy.pl

Fines Bolesławiec

pn. - pt. 9.00 – 17.00

Rynek 7/7
59-700 Bolesławiec
tel. 513 080 230 , 690 620 959
boleslawiec@operatorbankowy.pl

Aktualności

W zabytkowej części miasta Bolesławiec, pod adresem Rynek 7 znajduje się biuro kredytowe firmy Fines Operator Bankowy. Położenie w centrum miejscowości daje sposobność do skorzystania z doradztwa specjalistów finansowych przy okazji spaceru bądź załatwiania innych spraw w pobliżu. Na miejscu doradcy przedstawiają kredyty i pożyczki z oferty różnych banków i firm pozabankowych. Istnieje możliwość skorzystania z zaprezentowanych produktów finansowych podczas spotkania. Dokładamy starań, aby decyzję kredytową nasi Klienci uzyskali w krótkim czasie i pomagamy w wypełnianiu formalności.

Kontakt