Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Biskupiec

Strona główna > Kontakt > Fines Biskupiec

Fines

Biskupiec

Fines Biskupiec

Krasińskiego 2

11-300 Biskupiec
tel. 501 967 489
biskupiec@operatorbankowy.pl

Fines Biskupiec

pn. - pt. 9.00 – 17.00

Krasińskiego 2
11-300 Biskupiec
tel. 501 967 489
biskupiec@operatorbankowy.pl

Aktualności

Biuro kredytowe operatora bankowego Fines w Biskupcu znajduje się przy ulicy Zygmunta Krasińskiego 2. W placówce można liczyć na doradztwo finansowe. Pracownicy przedstawiają oferty z wielu banków i firm pozabankowych, uwzględniając indywidualne potrzeby Klientów i porównując warunki z różnych propozycji. W Fines mogą zasięgnąć porad klienci biznesowi, rolnicy oraz osoby prywatne. Uzyskają informacje dotyczące takich rozwiązań jak kredyty i pożyczki. Przy selekcji uwzględnione zostają konkretne cele, na które pozyskane środki finansowe mają zostać przeznaczone, np. dom, mieszkanie, remont, samochód, wakacje.

Kontakt