Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Biłgoraj

Strona główna > Kontakt > Fines Biłgoraj

Fines

Biłgoraj

Fines Biłgoraj

Kościuszki 82

23-400 Biłgoraj
tel. 606 809 694
bilgoraj@operatorbankowy.pl

Fines Biłgoraj

pn. - pt. 8.00 – 16.00

Kościuszki 82
23-400 Biłgoraj
tel. 606 809 694
bilgoraj@operatorbankowy.pl

Aktualności

Przy ulicy Tadeusza Kościuszki 82 na terenie Biłgoraju znajduje się placówka agencyjna firmy Fines. Istnieje możliwość pozostawienia pojazdu nieopodal na czas spotkania z naszymi doradcami. Na miejscu Klienci indywidualni oraz biznesowi mogą liczyć na rzetelne doradztwo finansowe. Pracownicy Fines przedstawiają kredyty oraz pożyczki z wielu, różnych banków i firm pozabankowych. Wyszukają także atrakcyjny produkt finansowy dla rolników. Propozycje uwzględniają określone cele Klientów oraz ich możliwości finansowe.

Kontakt