Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Białystok 2

Strona główna > Kontakt > Fines Białystok 2

Fines

Białystok 2

Fines Białystok 2

Upalna 13

15-668 Białystok 2
tel. 505 511 044
bialystok2@operatorbankowy.pl

Fines Białystok 2

pn. - pt. 10.00 – 17.00

Upalna 13
15-668 Białystok 2
tel. 505 511 044
bialystok2@operatorbankowy.pl

Aktualności

Jako zespół doradców jesteśmy w stanie wskazać Państwu najlepiej dopasowane produkty finansowe. Działalność i oferta firmy Fines Operator Bankowy wyróżnia się przede wszystkim elastycznością oraz dostosowaniem do potrzeb Klienta. Gromadząc informacje o różnych produktach finansowych, w tym także tych najnowszych, które pojawiają się w ofertach banków oraz instytucji finansowych, jesteśmy w stanie zaproponować Państwu właściwe rozwiązania.
Oferujemy kredyty konsolidacyjne, szybkie pożyczki gotówkowe, kredyty hipoteczne oraz produkty finansowe przygotowane z myślą o przedsiębiorcach. Odwiedzając nasz oddział w Białymstoku możecie Państwo liczyć na pełne wsparcie.

Zapewniamy, że pożyczki, które zostają wprowadzone do naszej bazy, są dokładnie sprawdzane i są częścią oferty zaufanych podmiotów, z którymi współpracujemy już od dłuższego czasu.

Kontakt