Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Bartoszyce

Strona główna > Kontakt > Fines Bartoszyce

Fines

Bartoszyce

Fines Bartoszyce

Cicha 1/1b

11-200 Bartoszyce
tel. 792 229 339 , 792 016 393
bartoszyce@operatorbankowy.pl

Fines Bartoszyce

pn. - pt. 9.00 – 16.00

Cicha 1/1b
11-200 Bartoszyce
tel. 792 229 339 , 792 016 393
bartoszyce@operatorbankowy.pl

Aktualności

Na terenie miejscowości Bartoszyce placówka Fines znajduje się pod adresem Cicha 1/1b, przy ulicy stanowiącej część drogi krajowej 51. Biuro kredytowe mieści się w sąsiedztwie licznych punktów handlowo-usługowych , w często odwiedzanej strefie miasta. Taka lokalizacja sprawia, że przy okazji zakupów bądź załatwiania różnego rodzaju formalności w pobliskim Starostwie Powiatowym można uzyskać informacje o produktach finansowych tj. kredyty, pożyczki, itp. Na miejscu doradcy Fines pomagają w porównaniu różnych ofert i wyborze tej najlepszej wszystkim zgłaszającym się osobom prywatnym, klientom biznesowym, rolnikom.

Kontakt