Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Barlinek

Strona główna > Kontakt > Fines Barlinek

Fines

Barlinek

Fines Barlinek

Niepodległości 34

74-320 Barlinek
tel. 881 419 129
barlinek@operatorbankowy.pl

Fines Barlinek

pn. - pt. 9.00 – 17.00

Niepodległości 34
74-320 Barlinek
tel. 881 419 129
barlinek@operatorbankowy.pl

Aktualności

Na terenie miejscowości Barlinek w województwie zachodniopomorskim placówka firmy Fines znajduje się przy ulicy Niepodległości 34. Lokal został wyremontowany i przystosowany do obsługi biurowej.  W placówce przyjmują doradcy, którzy udzielają informacji o produktach finansowych różnych banków i firm pozabankowych. Przedstawiają oferty wyselekcjowane pod kątem celu finansowania, jak też podmiotów ubiegającego się o kredyty bądź pożyczki. Do placówki w Barlinku zapraszamy osoby prywatne, przedsiębiorców, rolników.

Kontakt