Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Rypin

Strona główna > Kontakt > Fines Rypin

Fines

Rypin

Fines Rypin

Mławska 5

87-500 Rypin
tel. 666 553 446
rypin@operatorbankowy.pl

Fines Rypin

pn. - pt. 9.00 – 17.00

Mławska 5
87-500 Rypin
tel. 666 553 446
rypin@operatorbankowy.pl

Aktualności

Celem firmy Fines Operator bankowy jest przede wszystkim ułatwienie konsumentom dostępu do produktów finansowych, które aktualnie tworzą ofertę rynku. Dzięki temu, że współpracujemy z licznymi bankami oraz zaufanymi podmiotami pozabankowymi, możemy prezentować Państwu w pełni dopasowane propozycje. Nie są to jedynie pożyczki gotówkowe, ale również kredyty hipoteczne, konsolidacyjne czy też dla firm. Zgłaszając się do naszego oddziału w Rypinie możecie Państwo liczyć na pełną dyspozycyjność ze strony naszych doradców. Analizując indywidualną sytuację finansową będą oni w stanie wskazać najkorzystniejszy produkt (bankowy lub oferowany przez instytucję pozabankową), w pełni odpowiadający zarówno potrzebom, jak i możliwościom ekonomicznym Klienta.

Kontakt